PrisijungtiABBYY FineReader 15 Standard Edition

ABBYY_FineReader_14_Box
01start-window
02-convert-pdf-to-word
03-edit
Gamintojas: Abbyy
Prekės kodas: ABBYYFR15St
Prekyboje: daugiau nei 5 vnt.
Nemokamas pristatymas:
1-4 darbo dienos

Kaina: 188,99 €
Salesprice with discount
Sutaupote:


Preloader
ABBYY FineReader - tai protinga ir lengva naudoti optinio simbolių atpažinimo ir PDF formato failų konvertavimo programa, kuri yra optimali alternatyva rankiniam duomenų įvedimui ir spausdinimui. Ši programa – idealus pasirinkimas specialistams, norintiems sutaupyti brangaus laiko ir pastangų, ir tuo pačiu gauti puikius rezultatus.   Ji konvertuoja vaizdus, gautus iš skenerio, skaitmeninio fotoaparato ar fakso, o taip pat PDF formato failus į redaguojamus formatus. Beto, atpažintas dokumentas išlieka lygiai toks, kaip skenuotas originalas - išsaugomas teksto, lentelių, paveikslėlių išdėstymas, apipavidalinimas bei spalvos. Programa ne tik atpažįsta dokumento kalbą, bet ir patikrina žodžių rašybą.   ABBYY Fine Reader leidžia greitai ir tiksliai konvertuoti popierinius dokumentus, knygas, skaitmenines nuotraukas ir PDF failus į redaguojamus ir paieškai prieinamus elektroninius failus.  
  • Nepaprastai tiksliai konvertuoja beveik visus failų tipus, įskaitant įvairius biuro dokumentus, lenteles ir elektroninio skaičiavimo lenteles, žurnalų straipsnius, knygas, o taip pat faksus ir skaitmenines nuotraukas. Naujos ADRT technologijos dėka (angl. ADRT – Adaptive Document Recognition Technology – Taikomoji Dokumento Atpažinimo Technologija), FineReader gali atpažinti ne tik dokumento tekstą ir jo originalų išdėstymą, bet ir jo loginę struktūrą.
  • ABBYY FineReader labai tiksliai atpažįsta įvairių dokumentų, net ir sunkiai įskaitomų, prastos kokybės faksų ir nuotraukų, tekstą bei išsaugo originalų jo išdėstymą.
  • Naujos ADRT technologijos dėka, ABBYY FineReader analizuoja visą dokumentą, o ne kiekvieną jo puslapį atskirai, ir tokiu būdu tiksliai atstato originalų išdėstymą, stilių ir formatą. ABBYY FineReader “protingai” mato dokumentą kaip visumą, atpažįsta įvairius dokumento elementus, tokius kaip antraštės, tekstas, skiltys, lentelės, piešiniai ir brėžiniai, išnašos bei puslapių numeriai, ir atkuria juos kaip redaguojamus Microsoft Office formatavimo elementus.

Kas yra OCR?

OCR, arba Optinis Simbolių Atpažinimas, tai technologija, kuri suteikia Jums galimybę konvertuoti įvairius dokumentus, tokius kaip skenuoti arba popieriniai dokumentai, PDF formato failai ar skaitmeninės nuotraukos, į redaguojamą ir paieškai prieinamą informaciją.

Įsivaizduokite, kad turite popierinį dokumentą – tarkim, žurnalo straipsnį, brošiūrą arba PDF formato sutartį. Akivaizdu, kad norint padaryti šią informaciją tinkamą redagavimui, sakykim, Microsoft Word programoje, vien skenerio negana. Skeneris tegali sukurti dokumento atvaizdą ar momentinę nuotrauką, o tai tebus baltų ir juodų taškų rinkinys, dar vadinamas taškine grafika. Norint išgauti ir vėliau panaudoti informaciją iš skenuotų dokumentų, skaitmeninių nuotraukų ar  PDF vaizdo failų, Jums tereikia OCR programos, kuri atskirs raides nuotraukoje, sudės jas į žodžius, o žodžius į sakinius, taip suteikiant Jums galimybę naudoti ir redaguoti nuotraukoje esantį tekstą.

Pažvelkime kaip Fine Reader naudoja OCR ir atpažįsta tekstą. Pirmiausia, programa išanalizuoja dokumento vaizdo struktūrą ir suskirsto puslapį į tokius elementus kaip tekstas, lentelės, paveikslėliai ir t.t. Tekstas yra suskirstomas į žodžius, o vėliau į rašmenis. Atskyrus rašmenis, programa lygina juos su vaizdo pavyzdžiais. Ji „apsvarsto“ įvairias hipotezes, koks tai rašmuo. Remiantis šiomis hipotezėmis, programa analizuoja įvairias teksto padalinimo į žodžius, o žodžius į rašmenis galimybes. Apdorojant daugybę tokių hipotezių, programa galiausiai priima sprendimą ir pristato Jums atpažintą tekstą.

ABBYY FineReader 14 versijų palyginimas

 

Standart

Galimybė bet kuriuo metu pereiti į kitą versiją 

Corporate

Galimybė bet kuriuo metu pereiti į kitą versiją 

Enterprise

Galimybė bet kuriuo metu pereiti į kitą versiją

Konvertuokite PDF ir skenuotus dokumentus  
Koreguokite failus ir rašykite komentarus PDF dokumentuose  
Palyginkite dokumentus  
Automatinė dokumentų konversija  
Išplėstos automatizavimo galimybės