PrisijungtiEset Internet Security - 1 kompiuteris 1 metai nauja licencija

Gamintojas: Eset
Prekės kodas: esetis-1-1
Prekyboje: daugiau nei 5 vnt.
Pristatymas: El.paštu per 1 darbo dieną

Visapusišką apsaugą kasdien naršantiems internete užtikrina ESET, vertinama už geriausią aptikimo, greičio ir naudojimo patogumo balansą.
Kaina: 39,93 €
Salesprice with discount
Sutaupote:
Nuolaidos grupė


Preloader

Mėgaukitės saugesniu internetu

Leiskitės į savo internetinę kelionę, kurios saugumą užtikrina ESET daugiasluoksnė apsauga nuo kenkėjiškų programų, sauganti daugiau nei 110 milijonų vartotojų visame pasaulyje.

Antivirusinė ir antišnipinėjimas
Suteikia proaktyvią apsaugą nuo visų tipų grėsmių, įskaitant virusus, kirminus, šnipinėjimo programas ir „rootkit“.

Apsauga nuo sukčiavimo Anti-Phishing 
Saugo jūsų privatumą ir turtą nuo suklastotų svetainių bandymų gauti jautrią informaciją, tokią kaip vartotojo vardai, slaptažodžiai ar el. bankininkystės prisijungimo duomenys.

Apsauga nuo išpirkos reikalaujančių kenkėjų
Blokuoja kenkėjiškas programas, kurios bando užrakinti jūsų asmeninius duomenis ir tuomet prašo sumokėti išpirką už jų atrakinimą.

UEFI nuskaitymas NAUJA
Apsaugo nuo grėsmių, kurios atakuoja kompiuterį giliau, dar prieš paleidžiant Windows - sistemose su UEFI sąsaja.

Įsilaužimų blokatorius
Blokuoja atakas, specialiai sukurtas išvengti antivirusinių programų aptikimo, pašalina užrakinimo ekranų ir išpirkos reikalaujančius kenkėjus. Apsaugo nuo išpuolių per naršykles, PDF skaitymo ir kitas programas, įskaitant Java programinę įrangą.

Debesų kompiuterija paremtas nuskaitymas
Pagreitina nuskaitymą pagal ESET Live Grid® sudarytą geros reputacijos failų duomenų bazę bei aktyviai stabdo dar nežinomas grėsmes, atsižvelgiant į jų reputaciją.

Jūsų ir jūsų šeimos privatumo apsauga

Neleiskite įsilaužėliams pasinaudoti jūsų slaptažodžiais. Naudokitės el. bankininkyste ir apsipirkite internetu saugiai. Apsaugokite savo vaikus nuo įžeidžiančio ir netinkančio internetinio turinio. Mėgaukitės daugybe kitų funkcijų.

Ugniasienė
Apsaugo nuo neteisėtos prieigos prie jūsų kompiuterio ir piktnaudžiavo jūsų asmeniniais duomenimis.

Apsauga nuo sukčiavimo Anti-Phishing
Saugo jūsų privatumą ir turtą nuo suklastotų svetainių bandymų gauti jautrią informaciją, tokią kaip vartotojo vardai, slaptažodžiai ar el. bankininkystės prisijungimo duomenys.

Namų tinklo nuskaitymas PATOBULINTA
Leidžia išbandyti savo namų maršrutizatorių žinomais pažeidžiamumais, pvz., silpnais slaptažodžiais arba pasenusios programinės įrangos spragomis, ir tuo pačiu siūlo atlikti gerinimo veiksmus. Pateikia lengvai prieinamą sąrašą su prie maršrutizatoriaus prijungtais įrenginiais (išmanieji telefonai, IoT ir kt.), kad matytumėte ir įvertintumėte visus prijungtus įrenginius. Leidžia nuskaityti išmaniuosius įrenginius dėl pažeidžiamumų ir pateikia pasiūlymus, kaip išspręsti galimas problemas.

Apsauga nuo išpirkos reikalaujančių kenkėjų
Blokuoja kenkėjiškas programas, kurios bando užrakinti jūsų asmeninius duomenis ir tuomet prašo sumokėti išpirką už jų atrakinimą.

El. bankininkystės ir mokėjimų apsauga
Apsaugo jūsų transakcijas, kuomet naudojatės el. bankininkyste ar apsiperkate internetu. Automatiškai apsaugo el. bankininkystės svetainėse. Sandorių saugumui užtikrinti šifruoja ryšį tarp klaviatūros ir naršyklės.

Internetinės kameros apsauga
Nuolat stebi kompiuteryje veikiančius procesus ir programas, kad nustatytų, kurie iš jų nori jungtis prie internetinės kameros. Įspėja jus apie netikėtus bandymus prisijungti prie kameros ir leidžia juos blokuoti.

Botnet apsauga
Papildomas saugumo sluoksnis, apsaugantis nuo botnet tinklų kenkėjiškų programų - neleidžia jūsų kompiuterio panaudoti piktavališkai veiklai, pvz.: siųsti el. pašto šiukšles, dalyvauti tinklo atakose ir kt.

Tėvų kontrolė
Suteikia jums galimybę pasirinkti galimus lankyti tinklalapius iš ESET atrūšiuotų kategorijų pagal jūsų vaikų amžių. Leidžia nustatyti slaptažodį, kad apsaugotumėte nustatymus nuo pakeitimų, taip pat išvengtumėte neteisėto produkto pašalinimo.

Apsauga jūsų nešiojamam kompiuteriui

Būkite saugesni galėdami stebėti ir surasti savo dingusį kompiuterį, jei jis būtų pamestas ar pavogtas.

Vietovės sekimas
Leidžia pažymėti įrenginį kaip dingusį per ESET® apsaugos vagystės atveju Anti-Theft svetainę adresu my.eset.com, kad inicijuotumėte automatinį stebėjimą. Žemėlapyje bus rodoma įrenginio padėtis nustatoma pagal Wi-Fi tinklus, kai jungiamasi prie interneto. Surinktą informaciją galite peržiūrėti per ESET Anti-Theft svetainę adresu my.eset.com.

Nešiojamo kompiuterio veiksmų sekimas
Leidžia pamatyti vagis per nešiojamojo kompiuterio internetinę kamerą. Renka dingusio kompiuterio ekrano vaizdus. Išsaugo paskutines nuotraukas ir ekrano vaizdus interneto svetainėje adresu my.eset.com.

Anti-Theft optimizacija
Galite lengvai nustatyti ir konfigūruoti apsaugą vagystės atveju Anti-Theft maksimaliai įrenginį savo įrenginio apsaugai. Lengva konfigūruoti Windows automatinio prisijungimo ir operacinės sistemos paskyros slaptažodžius. Padeda padidinti saugumo lygį įjungiant papildomus patvirtinimo reikalaujančius pranešimus, norint keisti pagrindinius sistemos nustatytmus. 

Visa kompiuterio galia jūsų darbui

Žaisti, dirbti ir naršyti internete galėsite be sulėtėjimo. Naršykite be įkroviklio ilgiau pasinaudodami baterijos taupymo režimu ir mėgaukitės žaidimais be trukdančių iššokančių langų.

Naudoja mažai resursų
Palaiko aukštą našumą ir pratęsia įrangos tarnavimo laiką. Tinka bet kokiai sistemų aplinkai. Taupo interneto srautą su ypač mažais atnaujinimų paketais.

Žaidimų režimas
Paleidus programą pilno ekrano režimu antivirusinė programa pereina į tylos režimą. Jūsų neblaškys iššokantys pranešimai, o sistemos naujiniai atidedami vėlesniam laikui, kad nenaudotų sistemos resursų, skirtų žaidimams, vaizdo įrašams, nuotraukoms ar pristatymams.

Nešiojamo kompiuterio funkcionalumas
Atidedami visi sprendimo nereikalaujantys iškylantys langai, atnaujinimai ir didesnių sistemos resursų reikalaujantys veiksmai, siekiant išsaugoti sistemos išteklius, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į žaidimus ar filmus. 

Neįtikėtinas naudojimo paprastumas

Mūsų produktą yra lengva įdiegti, lengva atnaujinti ir pagerinti. Jo ištobulinta vartotojo sąsaja kurta taip, kad galėtumėte lengvai atlikti visas įprastines užduotis. Be to, galite keisti smulkiausius saugumo nustatymus su daugiau nei 150 išsamių nustatymų.

Vieno paspaudimo sprendimas
Apsaugos būsena ir visi dažnai naudojami veiksmai bei įrankiai yra prieinami iš visų ekranų. Bet kokių saugumo įspėjimų atveju galite greitai rasti sprendimą vienu paspaudimu.

Nustatymai pažengusiems vartotojams
Išsamūs saugos nustatymai, atitinkantys jūsų poreikius. Leidžia nustatyti maksimalų nuskaitymo gylį, failų ir archyvų skenavimo laiką bei dydį ir daug daugiau.

Sklandūs produkto atnaujinimai
Galite pasinaudoti naujausiomis apsaugos technologijomis vos joms pasirodžius, kad nuolat būtų užtikrintas aukštas saugumo lygis.

Licencijų valdymas NAUJA 
Susikurkite nemokamą my.eset.com paskyrą ir apžvelkite savo licencijas ir prijungtus įrenginius. Peržiūrėkite, valdykite ir susiekite savo licencijas ir ESET įdiegtus įrenginius tiesiai iš mūsų lengvai naudojamo portalo.

Sisteminiai reikalavimai

ESET Internet Security veikia su Microsoft® Windows® 10, 8.1, 8, 7, Vista ir Microsoft Windows Home Server 2011. Programos veikimui reikalingas interneto ryšys.

Įrenginių skaičius
1
Licencijos trukmė
12 mėn
Licencija
Nauja